Tylko zwierzęta nie błądzą

POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Nowy film Dominika Molla to trzymająca w napięciu i pełna zwrotów akcji kryminalna układanka. Film został doceniony na wielu festiwalach filmowych, m.in. na ubiegłorocznym MFF w Tokio gdzie Nadia Tereszkiewicz otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki.

Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu i nie chce dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli. Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylko różne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować. Reżyser umiejętnie gubi tropy i steruje uwagą widza, zapewniając mu zarówno pełną napięcia intrygę, jak i ekranową rozrywkę.

DATY POKAZÓW:

AMONDO Kino:

19 czerwca, 20:25, bilety: https://ekobilet.pl/amondo-films/wf-tylko-zwierzta-nie-bdz-35247/412130-bilety-na-film

21 czerwca, 17:35, bilety: https://ekobilet.pl/amondo-films/wf-tylko-zwierzta-nie-bdz-35247/412145-bilety-na-film

Kino Elektronik:

19 czerwca, 20:30, bilety: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-tylko-zwierzeta-nie-bladza-wiosna-filmow-59570?id=297441

ZWIASTUN